ANALITYK: ALTCOINS BĘDZIE „WŚCIEKŁYM ZRZUTEM“ NA BITCOIN JAKO PAUZA ROZPĘDOWA

Altcoins znacznie przewyższył Bitcoin w ostatnich tygodniach, z kilkudziesięcioma procentami wzrostu, ponieważ BTC zrównał się w niskich 9000 dolarów.
Analitycy oczekują, że altcoiny wkrótce osiągną gorsze wyniki niż BTC, jako że rynek altcoinów jest bardzo dynamiczny.
Spadek już się rozpoczął, z niektórych z najgorętszych właściwości rynku altcoinów, że tak powiem, umieszczając słabe wyniki w ciągu ostatniego dnia.
Wielu analityków i zarządców funduszy oczekuje, że konkretne altcoiny będą powracać dalej, ponieważ wolumen zakupów nie wróci i niedźwiedzie formy techniczne.
W stosunku do altcoins, Bitcoin zrobił słabo w ciągu ostatnich dwóch do trzech miesięcy. Jak wiele altcoins wzrosła o dziesiątki procent w ciągu kilku tygodni, lider rynku skutecznie zrównał się w niskich $ 9,000s.

Mimo to, analitycy oczekują, że BTC wkrótce prześcignie altcoiny, jako bycza siła napędowa na rynkach tej ostatniej grupy straganów.

BITCOIN MOŻE WKRÓTCE OSIĄGNĄĆ LEPSZE WYNIKI NIŻ ALTCOINY, PROGNOZUJĄ ANALITYCY

Zaledwie dwa miesiące temu, analitycy myśleli, że odzyskanie rynku kryptologicznego będzie prowadzone przez Bitcoin – i tylko Bitcoin. W tym czasie wydawało się, że tak było: dane rynkowe wskazywały, że niezliczona ilość altcoinów nie dorównuje liderowi rynku.

14 BTC i 95.000 Free Spins dla każdego gracza, tylko w mBitcasino’s Exotic Crypto Paradise! Zagraj teraz!
Ale jak już wspomniano, tak nie było.

Jednak jeden z analityków, który spodziewał się, że ten trend się ujawni, był głównym analitykiem technicznym w Blockfyre. Ten sam komentator uważa teraz, że altcoiny „przyniosą ból“ i tymczasowo „wyrzucą wściekłość“ przeciwko Bitcoinowi.
Odnosząc się do poniższego wykresu, analityk powiedział:

„Alty przyniosą ból“. Ten wykres nie chybił i nie chybił w tym całym wątku. Alarmy wściekłości rzucą się w poprzek 5-15% na pary BTC (niepewny USD zależy od kierunku BTC). Zrób z tą informacją, co chcesz.“
Obrazek
Analiza dominacji Bitcoinów przez inwestora „Pentoshi“ (@Pentosh1 na Twitterze). Wykres z TradingView.com

Ten analityk jest daleki od jedynego, który spodziewa się, że altcoiny zostaną w niedalekiej przyszłości poddane ponownemu przetworzeniu.
Jak informował wcześniej Bitcoin Trader, analityk zauważył, że TD Sequential właśnie wydrukował „kup“ na tygodniowy okres czasu dla dominacji Bitcoinów. Sygnał ten sugeruje, że BTC wkrótce zyska na sile wobec altcoinów.

TO SIĘ ZACZYNA.
Ruch w metryce dominacji Bitcoinów, którego oczekuje szef analizy technicznej w Blockfyre, już się rozpoczął.

Niektóre z najbardziej popularnych altcoinów, które stanowiły znaczną część ostatniego rajdu, w ciągu ostatnich 24 godzin handlują zdecydowanie niżej.

Aave’s LEND spadł o 11%, podczas gdy VeChain’s VET również stracił podobną kwotę, przesuwając się do kilkudniowych spadków. Istnieje również Chainlink (LINK), który spadł o 7% w ciągu ostatnich 24 godzin.

Zrzut ekranowy niektórych z najgorszych wyników aktywów kryptograficznych na Coin Market Cap

Menedżerowie funduszy i analitycy śledzący wyniki tych top altcoinów spodziewają się tych spadków do kuli śnieżnej stąd. Widząc, że rynek altcoinów jest w pewnym stopniu skorelowany, regres w najlepszych graczach powinien prowadzić do regresów dla mniejszych kryptokur walut.

Comments are closed.